KremDoDepilacjiIntymnej.pl

Depilacja brazylijska dla opornych

Wiele jest kobiet, które decydują się na depilację bikini. Jest to podyktowane przede wszystkim względami estetycznymi. Warto jednak mieć świadomość, że coraz bardziej popularna staje się depilacja brazylijska. Ze względu na swoją specyfikę, nie jest to metoda, na którą decydują się wszystkie panie.

Jeśli chcesz pozbyć się owłosienia z miejsc intymnych, by zapewnić sobie 100% higienę, tylko depilacja brazylijska jest Ci w stanie pomóc. Masz jednak opory? Poznaj sposoby, dzięki którym usuwanie włosków przeprowadzisz sprawnie i bez żadnego bólu.

Z czego wynikają opory przed depilacją brazylijską?

Nie ulega wątpliwości fakt, ze depilacja brazylijska jest dość specyficzną formą usuwania zbędnego owłosienia z miejsc intymnych. Chodzi bowiem o to, że należy pozbyć się w zasadzie wszystkich włosków. To zaś nastręcza wielu kłopotów.

Jedną z przyczyn, dla której nie wszystkie kobiety godzą się na taką formę usuwania owłosienia jest skrępowanie. Dotyczy to przede wszystkim tych metod, których samodzielne przeprowadzenie nie jest możliwe lub bywa utrudnione. Wówczas wizyta u kosmetyczki wiąże się z poważnym stanem skrępowania oraz wstydu. Żadna kobieta nie ma bowiem w zwyczaju obnażania się przed osobami nieznajomymi.

Opór przed depilacją brazylijską wynika również z przekonania, że wszystkie zastosowane metody, będą związane z ogromnym dyskomfortem. Warto jednak mieć świadomość, że wcale tak być nie musi. A to dlatego, że metod na usuwanie niechcianych włosków w sposób brazylijski jest naprawdę wiele. Dzięki temu każdy znajdzie dla siebie najbardziej odpowiednią opcję.

Chcesz posiadać gładkie miejsca intymne? Poniżej poznasz te metody, które pozwolą Ci na uzyskanie oczekiwanego efektu. Dzięki nim wreszcie porzucisz wszelkie obawy.

Usuwanie włosków maszynką do golenia

Jeśli obawiasz się bólu bądź nie chce, by ktoś oglądał Twoje okolice intymne, wybierz maszynkę do golenia. Jest to prosty i szybki sposób na pozbycie się zbędnych włosków. Jak się do tego zabrać?

Przede wszystkim musisz mieć sporo czasu. By uzyskać zadowalające efekty, a jednocześnie nie narazić się na jakiekolwiek działania niepożądane (skaleczenie, podrażnienie, przesuszenie skóry), nie możesz depilacji przeprowadzić w pośpiechu. Ponadto musisz zaopatrzyć się w krem do golenia lub piankę. Pod żadnym pozorem włosków nie możesz usuwać na sucho!

Gdy już jesteś przygotowana do „zabiegu”, nadmiar włosków usuń nożyczkami. Następnie delikatnie przesuwaj po skórze maszynkę, by pozbyć się reszty owłosienia.

Chemiczna depilacja brazylijska

Jeżeli chcesz pozbyć się włosków z miejsc intymnych w sposób brazylijski, a masz jakiekolwiek opory, zdecyduj się na kremy do depilacji. Są to specyfiki, które pozwolą Ci sprawnie i bez bólu usunąć zbędne owłosienie. Jak się do tego zabrać?

Przede wszystkim musisz wybrać taki specyfik, który będzie przeznaczony do usuwania włosków z miejsc intymnych. Wiedz, że niektóre nie posiadają substancji niedopuszczających do powstawania podrażnień, a skóra w tych okolicach jest szczególnie wrażliwa. Jeśli już posiadasz dobry kosmetyk, pozbądź się nadmiaru włosków za pomocą nożyczek. Następnie nałóż specyfik równomiernie i grubą warstwę. Po odczekaniu kilku minut (bezwzględnie musisz przestrzegać czasu podanego przez producenta), należy specyfik usunąć, a jego resztki zmyć.

Cały proces zajmuje zaledwie kilka minut, a przy tym jest zupełnie bezbolesny.

Laserowa depilacja bikini sposobem brazylijskim

Chcąc pozbyć się nieestetycznego owłosienia z miejsc intymnych, możesz zdecydować się na laserową depilację. Wcale jednak nie musisz korzystać z oferty gabinetów kosmetycznych. Jeżeli odczuwasz skrępowanie już na samą myśl, że miałabyś się przed kosmetyczną rozebrać, wybierz znacznie lepsze rozwiązanie - domowy depilator laserowy, np. Rio Laser Hair Remover. Jego skuteczność jest naprawdę bardzo wysoka, ponieważ pozwala - już po kilku seansach - całkowicie pozbyć się niechcianego owłosienia.

Powyższe metody sprawią, że depilacja brazylijska nie będzie stanowiła już dla Ciebie żądnych kłopotów. Szybko przekonasz się, jak proste i wygodne jest usuwanie zbędnego owłosienia z miejsc intymnych!

Powrót do rankingu

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Revitol Hair Removal Cream 159,55 zł krem NuviaLab.pl 5/5
2. Keramene 390,00 zł krem po depilacji NuviaLab.pl 5/5
3. CC After Depilation Gel Bikini 63,35 zł żel po depilacji DermaLab.pl 4/5
4. Hair No More Vanishing Creme $45,84 krem Amazon.com 3/5
5. Kalo 3 Pak Lotion, Spray and IHT $103,15 zestaw Nisim.com 3/5