KremDoDepilacjiIntymnej.pl

Depilacja intymna mężczyzn

Coraz więcej panów decyduje się na usunięcie niechcianego owłosienia. I wcale nie chodzi tutaj wyłącznie o usuwanie zarostu. Okazuje się, że depilacja intymna mężczyzn staje się coraz bardziej powszechniejsza. I Ty chcesz poznać skuteczne sposoby na pozbycie się męskiego owłosienia z miejsc intymnych? Poniżej znajdziesz szereg praktycznych porad, które śmiało będziesz mógł zastosować.

Dlaczego mężczyźni usuwają włoski z miejsc intymnych?

W zasadzie takie pytanie należałoby skierować przede wszystkim do konkretnych panów, ponieważ jest to kwestia indywidualna. Niemniej jednak w większości przypadków chodzi przede wszystkim o względy estetyczne oraz o względy higieniczne. Znacznie łatwiej jest utrzymać czystość, gdy włosków jest znacznie mniej.

Jaką metodę depilacji wybrać?

Nie ulega wątpliwości fakt, że depilacja intymna mężczyzn może zostać przeprowadzona na kilka sposobów. To, którą metodę wybierzesz, w zasadzie zależy wyłącznie od Ciebie. Jakie są zatem możliwości?

Maszynka do golenia

Okazuje się, że maszynka do golenia jest najlepszym przyjacielem każdego mężczyzny. I nie tylko w przypadku, gdy chodzi o usuwanie dwudniowego zarostu. Sprzęt ten wydaje się być niezastąpiony również wtedy, gdy panowie chcą doprowadzić do ładu okolice intymne swojego ciała. Maszynka do golenia jako forma usuwania zbędnych włosków jest niezwykle wygodna. Pozwala szybko i w zasadzie bez żadnego bólu pozbyć się owłosienia z tych niezwykle wrażliwych miejsc. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że włoski dość szybko odrastają. Zaś wydepilowane i gładkie ciało staje się kłujące i nieprzyjemne w dotyku.

Kremy do depilacji

Alternatywą maszynki do golenia, jest krem do depilacji. Jest to metoda, która sprawdza się znakomicie. A to dlatego, że - podobnie jak maszynka - pozwala na bezbolesne usunięcie wszystkich włosków. Ponadto daje znacznie lepsze efekty - gładka skóra w miejscach intymnych utrzymuje się nawet kilkanaście dni. Zaletą kremów, dzięki którym depilacja intymna mężczyzn jest możliwa, jest także nieskomplikowany sposób przeprowadzenia zabiegu. I tu także potrzebnych jest zaledwie kilka minut, by pozbyć się wszystkich włosków. Warto jednak pamiętać, że gdy są one dłuższe i gęstsze, w pierwszej kolejności należy pozbyć się ich nadmiaru (wykorzystując do tego celu chociażby nożyczki). By mieć pewność, że depilacja intymna mężczyzn przebiegnie w sposób bezpieczny, należy bezwzględnie przestrzegać wszystkich zasad i wskazówek producenta, podanych na opakowaniu kremu.

Plastry woskowe lub wosk

Chcąc pozbyć się zbędnego owłosienia, można także zdecydować się na skorzystanie z plastrów woskowych lub wosku. Warto jednak mieć świadomość, że jest to metoda przeznaczona przede wszystkim dla odważnych panów. Z tego względu, że - w przeciwieństwie do dwóch poprzednich - wiąże się ze sporym dyskomfortem. Jest on spowodowany głównie faktem, że plastry i wosk wyrywają włoski wraz z cebulkami. Trzeba jednak mieć świadomość, że taka depilacja intymna mężczyzn może dawać dość dobre efekty - nawet kilkanaście dni z gładką skórą. Decydując się na taką metodę, dobrze jest zacząć od plastrów. A to dlatego, że jest to metoda wygodniejsza i łatwiejsza. By móc usuwać zbędne owłosienie woskiem, potrzebna jest znaczna wprawa. W innym wypadku zwykle depilacja kończy się podrażnieniami oraz - nierzadko - wrastającymi włoskami.

Depilacja laserowa

Dla panów, którzy raz na zawsze chcą pozbyć się niechcianego owłosienia, dobrym sposobem może okazać się laserowa depilacja intymna mężczyzn. Jest to niezwykle wygodny sposób, pozwalający zapomnieć o tym, jak dokuczliwe może być odrastanie włosków. Na czym to więc polega? Celem depilacji laserowej jest zniszczenie mieszków włosowych, znajdujących się w fazie wzrostu. Dzięki temu nie jest możliwe ich ponowne odrastanie. By zabieg ten został przeprowadzony skutecznie, koniecznością jest poddanie się całej serii zabiegów. Do wyboru wszystkich panów jest depilacja laserowa w gabinecie kosmetycznym lub depilacja laserowa przeprowadzana w domu. W tym drugim przypadku wystarczy zakupić laserowy depilator do domowego usuwania włosków. Jego zaletą jest to, że można wykorzystać go do usuwania owłosienia także z innych miejsc na ciele.

Wybór odpowiedniej metody depilacji intymnej mężczyzn nie jest sprawą łatwą. By dokonać ostatecznej decyzji, koniecznością jest określenie swoich indywidualnych preferencji i oczekiwań. Dopiero wtedy będzie łatwiej podjąć ostateczną decyzję.

Powrót do rankingu

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Revitol Hair Removal Cream 159,55 zł krem NuviaLab.pl 5/5
2. Keramene 390,00 zł krem po depilacji NuviaLab.pl 5/5
3. CC After Depilation Gel Bikini 63,35 zł żel po depilacji DermaLab.pl 4/5
4. Hair No More Vanishing Creme $45,84 krem Amazon.com 3/5
5. Kalo 3 Pak Lotion, Spray and IHT $103,15 zestaw Nisim.com 3/5