KremDoDepilacjiIntymnej.pl

Łatwa depilacja okolic intymnych

Dopiero przymierzasz się do usunięcia owłosienia z miejsc intymnych? A może masz już dość wszystkich skomplikowanych metod depilacji, które - mimo wielu prób - kończyły się zawsze niepowodzeniem? Pamiętaj, łatwa depilacji okolic intymnych jest możliwa. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie metody. Poniżej znajdziesz kilka propozycji, które pomogą Ci uwierzyć, że usuwanie włosków z miejsc intymnych wcale nie jest trudnym zadaniem.

By depilacja intymna nie sprawiała trudności...

Koniecznością jest wybór odpowiedniej metody. Jeśli nie masz żadnego doświadczenia w tym zakresie, „nie rzucaj się” od razu na głęboką wodę. A to dlatego, że możesz się tylko zrazić, zniechęcając się tym samym do jakichkolwiek działań. Zacznij od tych najprostszych metod, a gdy nie będą Ci już one wystarczać, przejdź do tych najbardziej zaawansowanych. Pamiętaj jednak, że depilacja okolic intymnych może być łatwa do samodzielnego przeprowadzenia, nawet wtedy, gdy korzystasz z zaawansowanych urządzeń.

Depilacja za pomocą maszynki

Jednym ze sposobów na pozbycie się niechcianego owłosienia z miejsc intymnych jest maszynka do golenia. Nie ulega wątpliwości, że jest to jedna z najszybszych metod. Ale czy idealna? Na pewno w ten sposób włosków z okolic intymnych pozbędziesz się w ciągu krótkiego czasu. Niekiedy wystarczą zaledwie 2 minuty, by usunąć niechciane owłosienie. Musisz jednak pamiętać, że nie jest to dobra metoda, jeśli się spieszysz. A to dlatego, że jeden niewłaściwy ruch i… nie trudno o skaleczenie. Dlatego też, chcąc mieć pewność, że usuwanie włosków nie będzie „krwawe”, musisz korzystać z maszynki dość ostrożnie. Poza tym pamiętaj, że efekty takiej depilacji nie utrzymują się zbyt długo. Zwykle owłosienie odrasta już po kilku dniach. W rezultacie skóra w miejscach intymnych jest idealnie gładka, ale w zasadzie tylko na chwilę.

Usuwanie włosków za pomocą kremów do depilacji

Jeżeli interesuje Cię łatwa depilacja okolic intymnych, wypróbuj krem do depilacji. Jest to specyfik, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianych włosków na długi czas. Zaletą kremów do depilacji jest przede wszystkim możliwość usunięcia owłosienia bez jakiegokolwiek dyskomfortu. A to dlatego, że za sprawą odpowiedniej formuły, specyfiki takie przyczyniają się do skutecznego rozpuszczenia włosków (rozrywania wiązań między cząsteczkami keratyny). Warto wiedzieć, że stosowanie kremów do depilacji jest niezwykle wygodne, a przy tym nie zabiera dużo czasu. Właściwie wystarczy zaledwie kilka minut, by pozbyć się włosków z miejsc intymnych. Wystarczy tylko nałożyć dość grubą warstwę (równomiernie) specyfiku na uprzednio oczyszczoną skórę. Po odczekaniu kilku minut (w zależności od konkretnego specyfiku) krem należy usunąć ręcznikiem lub szpatułką, a jego resztki - zmyć. Chcąc mieć pewność, że depilacja intymna za pomocą kremów będzie nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna, dobrze jest wybierać takie specyfiki, które zawierają w swoim składzie szereg dodatkowych substancji. Chodzi przede wszystkim o składniki kojące i łagodzące oraz substancje odżywcze.

Łatwa depilacja laserowa w domu

By pozbyć się włosków z okolic intymnych raz na zawsze, warto postawić na depilację laserową. Jest to innowacyjna metoda, pozwalająca na całkowitą redukcję włosków, bez konieczności wychodzenia z domu. Trzeba bowiem zdawać sobie sprawę z tego, że jeszcze do niedawna było to możliwe wyłącznie w gabinetach kosmetycznych. Jakiś czas temu na rynku pojawiły się zaawansowane urządzenia do depilacji laserowej (Rio Laser Hair Remover), z których można korzystać w domu. Są to depilatory niezwykle bezpieczne, a przy tym efektywne. Charakteryzują się wysoką skutecznością, pozwalającą - w kilku seansach - pozbyć się niechcianego owłosienia. A wszystko to w sposób bezinwazyjny i bezbolesny. Widoczność efektów uzależniona jest przede wszystkim od wybranego urządzenia oraz od naszej systematyczności. Jeżeli zabiegi depilacji laserowej będziemy powtarzać w regularnych odstępach czasu, wówczas faktycznie można spodziewać się zaskakujących rezultatów. Skóra w okolicach intymnych będzie gładka - za zawsze!

Na jaką metodę się zdecydować?

Tak naprawdę nie można odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Każda z wymienionych wyżej metod można zaliczyć jako metody łatwej depilacji okolic intymnych. Niemniej jednak warto pamiętać, że każda osoba jest inna. Odmienne są zatem jej oczekiwania i preferencje. Dlatego też ostateczny wybór jest kwestią indywidualną. Warto jednak wziąć pod uwagę przede wszystkim ostatnią możliwość - jeśli jesteśmy zainteresowani trwałymi rezultatami, jakie daje laserowa depilacja okolic intymnych.

Powrót do rankingu

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Revitol Hair Removal Cream 159,55 zł krem NuviaLab.pl 5/5
2. Keramene 390,00 zł krem po depilacji NuviaLab.pl 5/5
3. CC After Depilation Gel Bikini 63,35 zł żel po depilacji DermaLab.pl 4/5
4. Hair No More Vanishing Creme $45,84 krem Amazon.com 3/5
5. Kalo 3 Pak Lotion, Spray and IHT $103,15 zestaw Nisim.com 3/5