KremDoDepilacjiIntymnej.pl

Veet - krem do depilacji

Chcesz, aby Twoje ciało przez długi czas było jedwabiście gładkie? Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie produkty do depilacji. Uznaniem cieszą się preparaty firmy Veet, a w szczególności kremy do depilacji. Ale czy faktycznie są to produkty, w które warto zainwestować? Czy dają zadowalające efekty?

Kilka słów o Veet

Veet to wiodąca marka oferująca produkty do depilacji. Firma już od ponad osiemdziesięciu lat zajmuje się produkcją specyfików, które skutecznie i w bezpieczny sposób pozbędą się niechcianego owłosienia. Kosmetyki marki Veet dostępne są niemal na całym świecie. Statystki wykazują, że preparaty tej marki wybiera około trzydzieści milionów kobiet. Jest to sporo, co może świadczyć o ogromnym powodzeniu specyfików tej firmy. Ale czy powszechność przekłada się na jakość i doskonałe efekty?

Veet - krem do depilacji dla każdego?

Choć oferta firmy Veet jest bardzo szeroka, na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim kremy do depilacji. A to dlatego, że to właśnie one są jednymi z najczęściej wybieranych specyfików.

Oferowany przez Veet krem do depilacji pozwala szybko pozbyć się zbędnego owłosienia. Potrzebujemy zaledwie kilku minut, by usunąć niechciane włoski z wybranej partii ciała, także z okolic intymnych. Wystarczy, że specyfik nałożymy na suchą i dokładnie oczyszczoną skórę, pozbawioną resztek balsamów czy też innych kosmetyków pielęgnacyjnych. Krem należy nałożyć ręką i rozprowadzić go dokładnie, by pokrył wszystkie włoski, których chcemy się pozbyć. Preparat można również nałożyć za pomocą specjalnej szpatułki. Należy jednak pamiętać, żeby pod żadnym pozorem nie wcierać kremu w skórę! Istotne znaczenie ma również to, by na skórze pojawiła się dość gruba warstwa specyfiku.

Po takiej czynności należy odczekać kilka minut. W przypadku Veet krem do depilacji należy trzymać na skórze od 6 do 8 minut - w przypadku kremów do skóry normalnej, a od pięciu do dziesięciu minut – dla skóry wrażliwej. Po upływie tego czasu należy usunąć specyfik. Szpatułka dołączona do opakowania kremu Veet zakończona jest gumą, która znacznie ułatwia proces usuwania specyfiku. Usuwanie kremu należy zacząć od niewielkiej powierzchni, by sprawdzić, czy włoski odchodzą wraz z kremem. Trzeba jednak pamiętać, by nie przekraczać czasu oczekiwania podanego na opakowaniu!

Resztki kremu należy zmyć pod strumieniem wody. Pod żadnym pozorem nie należy pozostałości preparatu wsmarowywać w skórę czy wycierać ręcznikiem, gdyż grozi to podrażnieniami. Musimy bowiem pamiętać, że skład kremu to substancje chemiczne, które rozpuszczają włoski. Gdy już zmyjemy resztki kremu, miejsca poddane depilacji należy delikatnie osuszyć ręcznikiem.

Jaki będzie rezultat? Depilacja kremem Veet pozwala dłużej cieszyć się gładką skórą. Dodatkowo preparat został wzbogacony składnikami, które pielęgnują oraz nawilżają skórę.

Krem do depilacji Veet kontra inne preparaty

Nie ulega wątpliwości fakt, że Veet krem do depilacji oferuje w dość przystępnej cenie. Niemniej jednak na rynku dostępne są również i tańsze specyfiki, których skuteczność jest w zasadzie porównywalna. Ale w drogeriach pojawiają się nieco droższe kremy do depilacji. Jednak w tym przypadku większość specyfików (m.in. Revitol Hair Removal Cream) sprawdza się znacznie lepiej. A to dlatego, że zawiera w swoim składzie znacznie więcej substancji odżywczych oraz kojących. Dzięki temu usuwanie włosków jest nie tylko skuteczniejsze, ale przede wszystkim bezpieczniejsze. Jeśli zaś chodzi o efekty - zwykle rezultaty utrzymywania gładkiego ciała w przypadku Veet wynoszą kilka dni. Te droższe specyfiki, które zajmują pierwsze miejsce w rankingach, są w stanie przedłużyć efekt gładkich nóg nawet do kilkunastu dni.

Powrót do rankingu

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Revitol Hair Removal Cream 159,55 zł krem NuviaLab.pl 5/5
2. Keramene 390,00 zł krem po depilacji NuviaLab.pl 5/5
3. CC After Depilation Gel Bikini 63,35 zł żel po depilacji DermaLab.pl 4/5
4. Hair No More Vanishing Creme $45,84 krem Amazon.com 3/5
5. Kalo 3 Pak Lotion, Spray and IHT $103,15 zestaw Nisim.com 3/5